Akustik Linolyum

Akustik linolyum, linolyum zemin kaplama sisteminin çeşitlerinden bir tanesidir. Linolyum zemin kaplamasının birçok özelliği bulunmakta ve bu özellikler akustik linolyum sistemiyle daha da arttırılmakta ve ortaya eşsiz ürünler çıkartılmaktadır. Örneğin linolyum zemin kaplamanın ses yalıtım özelliği vardır işte bu ses yalıtım özelliği akustik zemin kaplama olarak özel bir ürün haline dönüşüyor ya da ısı iletimi özelliği bu özellikte akustik zemin kaplama olarak özel bir ürün haline getiriliyor.

 

Marmoleum Acoustic
 

Örneğin bu ürünümüz ses yalıtımı için özel tasarlanmış akustik özellikteki üründür. Zeminde yürürken çıkan ayak seslerini ya da zemin üzerine düşen bir cismin sesini en aza indirger. Bu sistemle donatılan zeminlerin bulunduğu mekanlarda ortam içi muazzam bir sessizlik sağlar bu yüzden de genel olarak ofislerde iş yerlerinde tercih edilen bir ürünümüzdür.

 

Marmoleum Corkment 
 

Bu üründe özellikle ses yalıtımı için üretilmiş olup darbe sesini 14 decibel civarına kadar azaltabilme özelliğine sahiptir.

 

Marmoleum Decibel
 

Adından da anlaşılacağı üzere decibel yani ses azaltma üzerine kurulmuş sistemlerimizden bir diğeridir. Akustik linolyum genel itibariyle mekan içi sessizliği sağlamaya yönelik yapısında bu maddeleri barındıran zemin malzemesinden oluşur.

 

Genel olarak üç akustik çeşidi bulunan linolyumun mekan için istenilen birçok rengi de siz değerli müşterilerimize sağlar. Eğer sizin de bir ofisiniz iş yeriniz ya sessiz bir ortam istediğiniz eviniz varsa bu ürüne ulaşmak için bize ulaşın.