İletken Linoleum

Marmoleum ohmex, linoleum ohmex gibi isimleri de olan iletken linoleum zemin içi elektrik akışını stabilite eden bir linolyum türüdür. Zemindeki elektriği düzenleyerek hem insan güvenliğini sağlar hem de zemin içinde bulunan elektrik ile çalışan envanterlere güvenlik sağlar bu yüzden de kullanımı son derece önemli bir üründür.

 

İletken linoleum yaklaşık olarak 2.5 mm. kalınlığında olur ve renk çeşidi fazla olmasa da dört çeşit renk seçeneği mevcuttur.

 

Genellikle elektrikli aletlerin çok bulunduğu ortamlarda kullanılır bilgisayar odaları sunucu odaları gibi elektrik ile çalışan envanterlerin yoğun olduğu ortamlarda kullanımı yaygındır. Bu sistem sayesinde elektrik nedeniyle doğabilecek kazalara belki de sonrasında felakete dönüşecek olaylara engel olması açısından önemlidir. Okullardaki bilgisayar odaları da genellikle bu sistemle döşenir yer altında bulunan elektrik kabloları bu sistem sayesinde güven içinde olur ve zemin üzerine elektrik geçişini engeller böylece insanlar da güvende olur.

 

Linolyum maddesinin karakteristik özellikleri bu üründe de bulunur bu yüzden kolay temizlenir fazla bir bakım gerektirmez ancak uzun süreli kullanımlar için bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Silindirli sileceklerle temizliğinin yapılması kolaylık sağlar özel bir hijyenik çalışma gerektirmez. Ayrıca yapısı gereği doğaldır çevreye ve insan zarar vermez.

 

İletken linoleum sistemlerinin asıl üretim amacı siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktır bunu verdiğimiz bilgilerden de anlayabilirsiniz. Eğer sizde güvenliğinize önem veriyorsanız bizi tercih edin.