Linolyum Fiyatları

Linolyum fiyatları cep bütçesini fazla zorlamayacak türdendir. Özellikle uzun vade de kullanım için uygun olduğunu düşünürsek sıradan parkelere verdiğiniz ve neredeyse her sene ya da iki senede bir değiştirmek ya da bakım onarım yatırmak zorunda kaldığınız zemin kaplama sistemlerine göre ekonomiktir.

 

Linolyum fiyatları uygunluğu açısından birçok yapıda ve binada kullanılır okul, hastane, ofis, ev aklınıza gelebilecek zemin kaplaması yapılması gereken her mekanda yaygın olarak kullanılır.

 

Örneğin bir basketbol ya da voleybol sahasına uygulanan linolyum zemin kaplama sistemi çok uzun süreli kullanılır. Sıradan zeminlere olan dayanıklılığını da buradan anlayabiliriz. Zemin üzerindeki darbe yoğunluğuna bakarak bu kadar uzun süre dayanabilen başka bir zemin türü yoktur ahşap ya da laminat bu darbe yoğunluğuna maruz kaldığında kısa sürede yıpranır ve kullanılamaz hale gelir bu yüzden yenilenmesi gerekir işte ekonomik olma durumu burada söz konusudur. Her yıprandığında değiştirmeye ya da bakımını yapmaya mecbur kaldığınız zemin kaplama sistemlerine benzemez bir kere verilen masraf tutarı size uzun vadede koruma yapacak bir zemin hazırlar.

 

Linolyum fiyatları linolyum sisteminin alt ürünlerine bağlı olarak da değişir örneğin bir karo linolyum ile cork linolyumun ücretleri farklıdır ama diğer zeminlere kıyas yaptığımızda dediğimiz gibi ekonomik olan linolyum sistemleridir. Uygun fiyat güvenilir zemin ve doğal yapıya sahip bir zemin kaplaması yaptırmak istiyorsanız linolyum zemin sistemlerini deneyin.