Renk ve Desen

Linolyum sistemlerinin mekan içi zemin kaplama sistemlerine yönelik çalışmalar yaptığı kadar mekan içi görselliği de çeşitlilikler katmak için çalışmalar yapar. Birçok alt ürünü bulunan linolyum sistemlerinin renk ve desen yönünden de birçok ürünü bulunmaktadır.

 

Örneğin linolyum sistemlerinin alt ürünü olan karo linolyum sisteminin yaklaşık 30 adet renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Ofisler, dükkanlar, alışveriş merkezleri ve iş yerlerinde kullanımı bu yüzden yaygındır. Mekana kattığı görsellik sayesinde insanlar için bir çekim merkezi yaratır bu yüzden alışveriş merkezlerinde de çok kullanılır. İnsanların sadece mekan dizaynından ve görselliğinden etkilenerek bir dükkana girmek istemesi ya da girmek istememesi yapı inşa edilirken mühendisler tarafından özellikle dikkate alınır. Bu yüzden de ortam içindeki her yere görselliği yüksek ürünler yerleştirilir.

 

Diğer bir örnek iletken linolyum sistemi renk çeşitleri fazla olmamasına rağmen yaklaşık olarak dört çeşittir bilgisayar odalarındaki görsellik için vazgeçilmez bir üründür.

 

Akustik linolyumda da renk ve desen çeşitliliği fazla olup yalnızca ses yalıtım sistemine önem verilmez aynı zamanda da görselliğe de önem verilir.

 

Eğer müşterisi fazla olan bir işletme istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken mekan içi güzellik ve görselliktir bu görselliğe bir güzellik katacak olan etmende zeminlerinizdir bu yüzden hem yüksek özellikli bir zemine hem de görselliği olan bir zemine ihtiyaç duyarsınız işte bu ihtiyacınızı biz karşılıyacağız.